Vivese Senso Duo Shampoo – innowacyjny szampon powstrzymujący łysienie – Opinie

Vivese Senso Duo Shampoo to produkt, który pomaga pozbyć się problemu wypadania włosów. Szampon jest łatwy w użyciu i likwiduje kompleksy wynikające ze słabej kondycji włosów. Preparat jest bezpieczny – gwarantuje brak efektów ubocznych i przynosi stopniowe rezultaty.

  • Powstrzymuje wypadanie włosów
  • Stymuluje odrost włosów
  • Regeneruje i wzmacnia włosy

W skład Vivese Senso Duo Shampoo wchodzą: ekstrakty z tarczycy bajkalskiej, kiełków soi i pszenicy, kamelia, kofeiny, olej kokosowy i nasiona róży.

Czy Vivese Senso Duo Shampoo naprawdę działa?

Szwajcarski Instytut Badań Trychologicznych potwierdził skuteczność działania produktu. Naukowcy francuscy przeprowadzili doświadczenie na grupie 50 osób. W efekcie, u znacznej większości badanych osób stwierdzono nawet 60% spadek liczby wypadających włosów.

Efektywność Vivese Senso Duo Shampoo potwierdzają opinie lekarzy oraz klientów. Użytkownicy chętnie pokazują swoje efekty na forach internetowych w postaci zdjęć przed i po kuracji.

Jak stosować i gdzie kupić?

Sposób użycia jest prosty: wystarczy nakładać na zmoczone włosy preparat i delikatnie wmasować w skórę głowy. Po około 2 minutach szampon należy dokładnie spłukać. Szampon trzeba stosować codziennie, natomiast olejek – dwa razy w tygodniu.

Vivese Senso Duo Shampoo to produkt, który można znaleźć wyłącznie na oficjalnej stronie producenta. Tylko zakup ze sprawdzonego źródła gwarantuje oryginalny produkt w dobrej cenie. Dystrybucja nie obejmuje aptek i drogerii.