Vivese Senso Duo Oil – działanie olejku na wypadanie włosów

Vivese Senso Duo Oil jest preparatem, który pozwala bezpiecznie i w krótkim czasie zredukować objawy łysienia. Dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn, nie ma też znaczenia przyczyna pojawienia się dolegliwości. Producent gwarantuje rezultaty bez skutków ubocznych i przeciwwskazań do stosowania.

  • Zatrzymuje wypadanie włosów
  • Odżywia i regeneruje osłabione włosy
  • Stymuluje wzrost nowych, mocnych włosów
  • Wygodny sposób użycia (olejek dwufazowy)

W składzie olejku występuje aż 11 składników aktywnych: olejek rozmarynowy, z pestek dyni, kokosowy i z nasion róży, wyciągi z kiełków soi, kamelii i pszenicy, tarczyca bajkalska, arginina, kofeina oraz nanotechnologiczny kompleks witaminowy.

Czy Vivese Senso Duo Oil naprawdę działa? – recenzje

Efektem stosowania Vivese Senso Duo Oil są zdrowe, gęste i mocne włosy i co najważniesze – przestają wypadać. To doskonały sposób na łysienie plackowate i androgenowe.

Opinie lekarzy dermatologów i trychologów są całkowicie zgodne z wynikami przeprowadzonych doświadczeń i testów, które także pokazały wyjątkową skuteczność preparatu. Różnica w ilości wypadających włosów przed i po 3 miesięcznej kuracji dochodziła do 60%.

Jak stosować i gdzie kupić?

Zaleca się stosowanie olejku co najmniej 3 razy w tygodniu. Należy przed użyciem wymieszać jego dwufazową formułę przez lekkie potrząsanie butelką. Później wystarczy nałożyć niewielką ilość olejku na skórę głowy i delikatnie masować około 5 minut.

Tego luksusowego olejku nie znajdziemy w aptece. Jest dostępny jedynie na oficjalnej stronie producenta, zapewnia dyskrecję zakupu i doskonałą cenę. Wysokie rabaty dochodzą nawet do 55% wartości zamówienia. Potwierdzają to klienci w komentarzach na forum.