Nicofrin – preparat likwidujący uzależnienie od nikotyny

Nicofrin to preparat, który ułatwia walkę z nałogiem nikotynowym. Powstrzymuje chęć sięgania po papierosa w sytuacjach stresujących, uspakaja, łagodzi niepokój, niweluje nadpobudliwość. Oczyszcza organizm ze szkodliwych substancji.

  • Detoksykuje i regeneruje układ oddechowy
  • Osłabia przykre skutki odstawienia nikotyny
  • Uniemożliwia powrót do nałogu
  • Wygodny sposób dawkowania (tabletki)

W składzie Nicofrinu znajdują się: wyciąg z korzenia Kudzu, ekstrakt z Rhodiola Rosea oraz kompleks witamin i minerałów. To silnie skoncentrowane wyciągi z leczniczych roślin, ale w bezpiecznym dla zdrowia stężeniu. Nie wywołują niepożądanych skutków ubocznych a ich stosowanie daje wymierne rezultaty i pozwala na stopniowe uwolnienie się od nałogu.

Czy Nicofrin naprawdę działa? – Opinie

Niezwykła skuteczność Nicorfinu została potwierdzona wieloma badaniami, które dowiodły także efektów osiąganych w leczeniu innych uzależnień, na przykład uzależnienia od alkoholu.

Najbardziej przekonujące są jednak doświadczenia i opinie szczęśliwych klientów w komentarzach na blogach i opisy ich kondycji zdrowotnej przed i po suplementacji.

Jak stosować i gdzie kupić?

Zgodnie z zaleceniami producenta wystarczy ssać 4 razy dziennie po jednej tabletce. Nie ma przeciwwskazań do przyjęcia w razie potrzeby większej ilości tabletek, nie należy jednak przekraczać ilości 10 sztuk na dzień.
Preparatu nie znajdziemy w aptece. Jeśli chcemy otrzymać suplement diety najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie to właściwym do tego miejscem jest wyłącznie oficjalna strona producenta.