New Breath 2 – Preparat likwidujący nieświeży oddech

New Breath 2 to nowoczesny preparat, który pozwala pozbyć się krępującej przypadłości, jaką jest nieprzyjemny zapach z ust. Tego rodzaju problemy prowadzą często do nieżyczliwości, przeszkadzają w karierze. Suplementacja:

  • Eliminuje źródła przykrego zapachu
  • Blokuje rozmnażanie bakterii gnilnych w jamie ustnej
  • Oczyszcza układ pokarmowy z toksycznych substancji
  • Wygodny sposób dawkowania (kapsułki)

Doświadczenie uczy, że osiągnięcie optymalnych rezultatów ma ścisły związek ze składem preparatu. Skład decyduje także o wystąpieniu ewentualnych efektów ubocznych. Problem ten nie dotyczy jednak New Breath 2. Jego skład budują wyłącznie naturalne i pewne składniki:wyciąg z kaktusa Nopal, L-asparginian L-ornityny i Dwuwinian choliny.

Czy New Breath 2 naprawdę działa? – Recenzje

Przeprowadzone badania potwierdziły 86% skuteczność działania suplementu. Cieszy się także pozytywnymi opiniami wśród lekarzy stomatologów i gastrologów, którzy nie widzą przeciwwskazań do stosowania tabletek.
Użytkownicy w komentarzach na forum zaznaczają jak istotne znaczenie dla osiągania efektów ma odpowiednia dieta. Zauważają ogromną różnicę w jakości relacji z ludźmi przed i po suplementacji. Przekłada się to również na nawiązywanie bardziej intymnych kontaktów.

Jak stosować i gdzie kupić?

Należy aplikować 2 razy dziennie po 1 tabletce, najlepiej po śniadaniu i obiedzie. Kapsułki wymagają obfitego popicia wodą.

Do zakupu produktu nie jest wymagana recepta, nie znajdziemy produktu w aptece. Skuteczność i dobrą cenę zapewnia zakup na stronie producenta.