Grey Active Utra – produkt zatrzymujący siwienie włosów

Siwienie włosów jest skutkiem utraty naturalnego barwnika włosów – melaniny. Grey Active Ultra to produkt, który pomaga odzyskać naturalny kolor siwiejącym włosom. Może być stosowany przez wszystkich bez względu na płeć, którzy cierpią na przedwczesne siwienie.

  • Hamuje proces siwienia włosów
  • Przywraca włosom ich naturalny kolor
  • Odmładza strukturę włosa, chroni i regeneruje włosy
  • Wygodny sposób użycia (kapsułki)

Trzy substancje czynne, które wchodzą w skład preparatu: czarna borówka, kwas para-aminobenzoesowy (PABA) i koenzymQ10 pozwalają zwiększyć produkcję melaniny i przywrócić pierwotny kolor włosów.
Mimo wysokiego stężenia składników aktywnych produkt jest bezpieczny dla zdrowia i nie powoduje efektów ubocznych. Nie występują żadne przeciwwskazania do jego stosowania.

Czy Grey Active Ultra naprawdę działa?

Skuteczność działania preparatu zyskała uznanie dermatologów w Europie i USA. Recenzje specjalistów i opinie lekarzy potwierdzają rezultaty szwajcarskich badań przeprowadzonych w Zurychu.

Użytkownicy mówią o krótkim czasie niezbędnym do osiągnięcia oczekiwanych efektów Swoje doświadczenia opisują w komentarzach na forum i dokumentują zdjęciami przed i po suplementacji. Włosy stają się mocne i lśniące.

Jak stosować i gdzie kupić?

Wskazana jest suplementacja w ilości 2 kapsułek dziennie.

Grey Active Ultra to produkt wysokiej jakości. W dogodnej cenie można go otrzymać wyłącznie na stronie internetowej producenta, ponieważ producent często organizuje akcje promocyjne. Dystrybucja preparatu nie obejmuje aptek.